Crz Teksil

Bebeğiniz için en iyisini üretiyoruz.

Biz Kimiz?

CRZ Tekstil'e Hoş Geldiniz

1994 yılında Maskot bebe markası ile şahıs firması olarak bebek tekstili imalatı yapan firmamız 2010 yılında hizmet verdiğimiz kitlemizin önemine ve gelişen sektörün gerekliliği sonucunda CRZ Tekstil adıyla kurumsallaşarak büyüme adına ilk adımlarını atmıştır. CRZ Tekstil, sektörde kaliteli ve şık bebek giyim ürünleri sunan öncü bir markadır. Müşterilerimize, en sevdikleri küçüklerine şıklık ve konforu bir arada sunarak, güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Misyonumuz, ebeveynlerin ve bebeklerin ihtiyaçlarına uygun, trendleri takip eden, özgün ve kullanışlı giysiler üretmek ve bunları erişilebilir fiyatlarla sunmaktır. CRZ Tekstil olarak, bebeklerin rahatı ve sağlığına önem veriyor, ürünlerimizi en kaliteli kumaşlarla ve özenle tasarlayarak, güvenilir bir seçenek sunuyoruz.

Firmamızın Misyonu
Günümüz teknolojilerini kullanarak, Ar-Ge çalışmalarımızı sürekli arttırarak; dünya pazarlarında kabul gören en yüksek standartlara sahip kaliteli ürünlerimizle uluslar arası bir marka olmak ve yenilikçi çözümler üretmektir.
Firmamızın Vizyonu
19 yılı aşan geçmişimizde oluşturduğumuz kurumsal değerlerimizi koruyup yeni yüzyılın rekabet ortamında da en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri üreterek ülkesine ve müşterilerine değer katan, sektöründe takip edilen firma olabilmektir.

Markalarımız

Crazy Baby

Markamız 2005 yılında giriş yaptığı bebek tekstili sektöründe 2010 yılında CRZ Tekstil firması bünyesine katılmış ve yurtiçi, yurtdışı pazarında ismi ve kalitesi bilinen bir marka olarak günümüze kadar gelmiştir.

For My Baby

Gelişen ekonomik olaylar ve şirketimizin gösterdiği yukarıya doğru büyüme sonucunda firmamızı ikinci bir marka ile piyasaya ürün üretmeye itmiştir bu gelişmeler nedeni ile 2012 yılının ikinci çeyreğinde For my baby Markası CRZ Tekstil ailesine dahil edilmiştir.

Baby Fou

Crazy baby ve For my baby markalarımızdan sonra 2023 yılının son çeyreğinde Baby fou Markası CRZ Tekstil ailesine katılmıştır.

Modellerimiz

Öne Çıkan Modellerimiz

CRZ Tekstil olarak

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyoruz

İletişim

Bize iletişime geçmek için belitrmiş olduğumuz mail adresine ulaşabilirsiniz

Kağıthane
İstanbul

+0212 280 55 44